Poleć znajomemu

BeepEgg GOLD - luksusowy prezent na święta.

Pokryte prawdziwym 24-karatowym złotem jest ponadto doskonale funkcjonalne i piękne prezent z probierz luksusu.
Producent: Brainstream
Kod: A000056
Dostępność: W magazynie
Cena
Taniej od 2 szt.: 110.00 zł
Twoja cena: 130.00 zł
Cena zmienia się automatycznie, w zależności od ilości sztuk
szt.

Pozłacany, a także praktyczny prezent na urodziny lub Boże Narodzenie


Istnieje bardzo prosty sposób jak dopilnować czasu gotowanych jajek. Po prostu spoglądać na zegarek. Ale czy to nie jest nudne? Wypróbujcie BeepEgg a  gotowanie będzie super zabawą w rytmie Waszej ulubionej muzyki! Jajko BeepEgg nie tylko da znać kiedy jajka ugotują się tak aby miały idealną dla Was konstystencję, ale co więcej, zrobi to przy dzwięku wybranej przez Was melodii! Kiedy jajko będzie ugotowanene na miękko usłyszycie “ Killing me softly“, na półmiękko „Triumfal march“a na twardo „Eine kleine Nachtmusik“ mistrza Mozarta. Czujnik reagujący na ciepło umieszczony wewnątrz jaja rozpozna kiedy woda wrze. Od tego momentu czasomierz rozpocznie dokładnie odliczać czas gotowania aż do chwili kiedy jajko ugotuje się idealnie wg. Waszych wymagań..

Po prostu włóżcie BeepEgg do wody z jajkami i gotujcie je razem. Jak tylko jajka będą gotowe, BeepEgg zagra wesołą melodię wg. wybranego stylu muzycznego zakupionego przez Was jajka. Do wyboru macie muzykę klasyczną, rock, pop, disco... Potem BeepEgg wystarczy już tylko wyjąć z pozostałymi idealnie ugotowanymi jajkami i opłukać wodą.

 

jajka 

  •   jaja na miękko:       Killing me softly                                                                   melodia

  •  jajo na półtwardo:   March: ária z opery Aida (G. Verdi)                                    melodia

  •  jajko na twardo:       A little nighnt music         (Wolfgang Amadeus Mozart) melodiaLuxusní dárky pro štědré a bohaté nejen duchem i finančně.

Podobne pozycje

SET Deluxe Angel & Diabeł,  DYSTYNGOWANY SPOSóB NA OTWIERANIE JAJEKSET Deluxe Angel & Diabeł,  DYSTYNGOWANY SPOSóB NA OTWIERANIE JAJEK
CD cregg & cregg jest wielofunkcyjnym obcinakiem do jajek, który służy również jako kieliszek na jajka oraz pierścień ozdobny do serwtek. >
W magazynie 54.00 zł51.00 zł Od 2 szt.
certifikat-beepegg-o-kvalite-a-mnozstvi-pouziteho-zlata.jpg pobrania
Pytanie:

Informacja o produkcie zostanie dodana automatycznie