Poleć znajomemu

Cregg - żółty

Istnieje bardzo prosty sposób jak dopilnować czasu gotowanych jajek. Po prostu spoglądać na zegarek. Ale czy to nie jest nudne? Wypróbujcie BeepEgg a gotowanie będzie super zabawą w rytmie Waszej ulubionej muzyki!
Producent: Brainstream
Kod: A001279
Dostępność: W magazynie
Cena
Taniej od 2 szt.: 26.00 zł
Twoja cena: 29.00 zł
Cena zmienia się automatycznie, w zależności od ilości sztuk
szt.

NA WEEKENDOWE ŚNIADANIE

         
Cregg wielofunkcyjny obcinak do jajek. Jest on, zwłaszcza z czasomierzem do gotowania jajek BeepEgg, nie tylko specjalnym śniadaniowym pomocnikiem dla Was, ale  także super prezentem dla Waszych bliskich i znajomych.
 

OBCINAK DO JAJEK, KIELISZEK NA JAJKA ORAZ PIERśCIEń OZDOBNY DO SERWETEK


Cregg bardzo łatwo, szybko i dystyngowanie przygotuje jajko do spożycia. Nie nudzi Was klepanie łyżeczką i obieranie drobnych popękanych kawałeczków skorópki? Nie macie już miejsca w kuchni na przechowywanie kieliszków do jajek ? Mamy to, czego szukacie!!!
Cregg pozwoli Wam w delikatny sposób dostać się do smacznego żółtka. Koniec z brutalnymi zmaganiami z nożem. Cregg otworzy Wasze jajko precyzyjnie a równoczwśnie  z elegancją.
Chcecie otworzyć swoje jajko? Po prostu nasadźcie cregg tnącymi kółeczkami do dołu na czubek jajka. Delikatnie pokręćcie w obu kierunkach a skorupka zostanie przecięta . Teraz wystarczy już tylko zdjąć nożem albo łyżeczką górną część z białkiem lub, jeśli chcecie, bez białka a jajko zostanie całe.
 

Cregg obtinak do jajek.


Teraz wstępuje na scenę następna praktyczna strona Cregga. Wystarczy umieścić na nim otwarte jajko a w mgnieniu oka stanie się z niego przydatny kieliszek na jajka. Ale to jeszcze nie wszystko. Nasz Cregg może służyć Wam także jako pierścień ozdobny do serwtek, gdy chcecie nakryć do stołu. Naprawdę 3-w-1 !

darky-pro-zeny-a-muze-k-vanocum

faq-otvirak-na-vajecne-skorapky-darky-do-kuchyne.pdf pobrania
Pytanie:

Informacja o produkcie zostanie dodana automatycznie