Poleć znajomemu

muzyczny-czasomierz-do-gotowania-jaja-na-twardoDr inż. Rupprecht Gabriel

Elektrotechnik, biznesmen, wynalazca, innowator

 

Po dziesięciu latach działalności firma innowacyjna Brainstream dysponuje niewielkim portfolio produktów. Powodem takiej sytuacji jest podjęte przez firmę zobowiązanie do wytwarzania asortymentu produktów długo utrzymujących się na rynku. Nie interesują nas produkty typu „dzisiaj hit, jutro shit”.

Większość osób, które zakupiły już jeden z naszych produktów, nie chce przegapić żadnej z naszych nowości, które pojawią się na rynku dzięki funkcjonalności niespotykanej dotąd w innych wyrobach.

Funkcjonalność i innowacyjność naszych produktów sprawia, że większość osób, które po raz pierwszy skorzystały z jakiegokolwiek produktu Brainstream, nie może przestać się dziwić, jak mogli sobie dotychczas bez nich radzić.

Wszystko zaczęło się wiosną 2000 r., kiedy to niemiecki wynalazca oraz innowator, elektrotechnik dr inż. Gabriel Ruprecht nie był w nienajlepszym nastroju po śniadaniu, na które znowu nie udało mu się ugotować jajek, tak jak chciał. „Czasem jajka są za miękkie, innym razem za twarde, ale nigdy nie są ugotowane tak jak lubię.”

gotovanie jajek i makarona

Dlatego postanowił, że już nie chce więcej rozczarowań podczas porannego posiłku. Wymyślił wówczas pierwszy produkt firmy Brainstream, dokładny termo-czasomierz do gotowania jajek tzw. BeepEgg. Potem przyszedł czas na kolejne produkty twórczego teamu Brainstream, pojawiające się na rynku pod nazwą Fun&Functional – prezenty zabawne i praktyczne.

Dziś wynalazca jajka BeepEgg jest właścicielem 40 patentów i publikacji. Dotychczas sprzedano ponad 3 miliony sztuk czasomierza BeepEgg.

muzyczny-czasomierz-do-gotowania-jajek-zagra-trzy-melodie