Poleć znajomemu
Pomysły na prezenty
Tramwaj zabawka z drewnia
Autobus Jelz zabawka z drewnia
Autobus zabawka z drewnia
 
Samolot zabawka z drewnia
Drewniane zabawki lokomotywy

Ciężarówka zabawka z drewna
Żuraw drewniane zabawki
Ciągnik zabawka z drewnia 
Ciągnik zabawka z drewnia

Zabawka ciężarówka stojak na długopisy
Zabawka ciężarówka stojak na długopisy

Od 1.2.2020 otwieramy nowy sklep z drewnianymi prezentami i zabawkami (eshop s drevenými darčekmi a hračkami ) z wygrawerowanym tekstem dla klientów słowackich w walucie €. Istnieje system obliczania ceny za wypalenie tekstu lub logo.

Drewniane kostki

Drewniana konstrukcja - obudowa ze drewnianych klockówDrewniana konstrukcja - obudowa ze drewnianych klocków
Powierzchnia zabawek jest pokryta woskiem, nie jest farbowana ani nie zawiera środków chemicznych, dlatego są one bardzo bezpieczne dla dzieci. Drewniana konstrukcja - obudowa ze drewnianych klocków. >
W magazynie 124.00 zł114.00 zł Od 2 szt.
W magazynie

Powierzchnia zabawek jest pokryta woskiem, nie jest farbowana ani nie zawiera środków chemicznych, dlatego są one bardzo bezpieczne dla dzieci. Drewniana konstrukcja - obudowa ze drewnianych klocków.

124.00 zł
114.00 zł Od 2 szt.
Drewniane kostki - modułowe składaneDrewniane kostki - modułowe składane
Navíc s baťůžkem pro nošení na zádech při výletech. Volné kostky umožňují tvořit libovolné kombinace. Powierzchnia zabawek jest pokryta woskiem, nie jest farbowana ani nie zawiera środków chemicznych, dlatego są one bardzo bezpieczne dla dzieci.Drewniane kostki - modułowe składane. >
W magazynie 126.00 zł116.00 zł Od 2 szt.
W magazynie

Navíc s baťůžkem pro nošení na zádech při výletech. Volné kostky umožňují tvořit libovolné kombinace. Powierzchnia zabawek jest pokryta woskiem, nie jest farbowana ani nie zawiera środków chemicznych, dlatego są one bardzo bezpieczne dla dzieci.Drewniane kostki - modułowe składane.

126.00 zł
116.00 zł Od 2 szt.
zabawki-drewniane-klocki