Poleć znajomemu
Pomysły na prezenty
Tramwaj zabawka z drewnia
Autobus Jelz zabawka z drewnia
Autobus zabawka z drewnia
 
Samolot zabawka z drewnia
Drewniane zabawki lokomotywy

Ciężarówka zabawka z drewna
Żuraw drewniane zabawki
Ciągnik zabawka z drewnia 
Ciągnik zabawka z drewnia

Zabawka ciężarówka stojak na długopisy
Zabawka ciężarówka stojak na długopisy

Od 1.2.2020 otwieramy nowy sklep z drewnianymi prezentami i zabawkami (eshop s drevenými darčekmi a hračkami ) z wygrawerowanym tekstem dla klientów słowackich w walucie €. Istnieje system obliczania ceny za wypalenie tekstu lub logo.

Słownik znaczeń


BeepEgg - tłumaczenie z języka angielskiego „Beep –sygnał dzwiękowy  a Egg - jajko". Z połączenia tych słów powstała nazwa handlowa dla produktu posiadającego te cechy, czyli BeepEgg, w języku niemieckim PiepEi. (w wolnym tłumaczeniu „PipJajko”)

Cregg – słowo „egg”  w języku angielskim oznacza „jajko”. Sformułowanie Cr-egg oznacza obcinak do skorupek ugotowanych jajek.

Al Dente - ten termin pochodzi z języka włoskiego i oznacza „nie za miękki/w sam raz”. Makaron ugotowany al dente jest miękki, a jednocześnie lekko twardy.

iShake - słowo „shake” po angielsku oznacza „wstrząsać, trzepać, mieszać”. Litera „i” przeczytana  po angielsku oznacza „Ja”, a razem to po prostu „Ja mieszam” [wym. Ajszejk].

FireWire – w języku angielskim „Fire  to ogień” a „Wire to linka/drut. Po połączeniu tych słów powstała nazwa handlowa FireWire „Linka na grilla (szpilka)”.

BBQ - Barbeque, zazwyczaj w USA, ale także w naszym kraju jest to określenie grilla połączonego z przyjęciem. Przede wszystkim chodzi tu o metodę przygotowywania mięsa za pomocą rozżarzonego węgla oraz na wszelkich typach grilla.


gotovanie-jajek-makaron-prezenty-do-kuchni