Poleć znajomemu

ROCK jajko BeepEgg z melodiami Deep Purple, Kiss i Europe

Ostrożnie!!! Uważajcie, żeby nie zjeść tego jajka :-)
Producent: Brainstream
Kod: A001179
Dostępność: W magazynie
Cena
Taniej od 2 szt.: 83.00 zł
Twoja cena: 92.00 zł
Cena zmienia się automatycznie, w zależności od ilości sztuk
szt.

Rockove gotowanie jajek

BeepEgg, drugs and Rock ’n’ Roll.. s melodiami Deep Purple, Kiss, Europe

Istnieje bardzo prosty sposób jak dopilnować czasu gotowanych jajek. Po prostu spoglądać na zegarek. Ale czy to nie jest nudne? Wypróbujcie BeepEgg a  gotowanie będzie super zabawą w rytmie Waszej ulubionej muzyki! Jajko BeepEgg nie tylko da znać kiedy jajka ugotują się tak aby miały idealną dla Was konstystencję, ale co więcej, zrobi to przy dzwięku wybranej przez Was melodii! Kiedy jajko będzie ugotowanene na miękko usłyszycie “ Killing me softly“, na półmiękko „Triumfal march“a na twardo „Eine kleine Nachtmusik“ mistrza Mozarta. Czujnik reagujący na ciepło umieszczony wewnątrz jaja rozpozna kiedy woda wrze. Od tego momentu czasomierz rozpocznie dokładnie odliczać czas gotowania aż do chwili kiedy jajko ugotuje się idealnie wg. Waszych wymagań..

Po prostu włóżcie BeepEgg do wody z jajkami i gotujcie je razem. Jak tylko jajka będą gotowe, BeepEgg zagra wesołą melodię wg. wybranego stylu muzycznego zakupionego przez Was jajka. Do wyboru macie muzykę klasyczną, rock, pop, disco... Potem BeepEgg wystarczy już tylko wyjąć z pozostałymi idealnie ugotowanymi jajkami i opłukać wodą.

 

JAJA GOTOWAC
 

Nasz TYP: A kiedy już macie ugotowane jajka, wygodnie i szybko możecie je przygotować do spożycia za pomocą obcinaka do jajek Creeg.

obcinak do jajka

 

muzyczne-jajko-do-gotowania-jajek

 

.


rockove-gotowanie-jajek-nietradycyjne-prezenty-dla-rodzicow 

Podobne pozycje

SET Deluxe Angel & Diabeł,  DYSTYNGOWANY SPOSóB NA OTWIERANIE JAJEKSET Deluxe Angel & Diabeł,  DYSTYNGOWANY SPOSóB NA OTWIERANIE JAJEK
CD cregg & cregg jest wielofunkcyjnym obcinakiem do jajek, który służy również jako kieliszek na jajka oraz pierścień ozdobny do serwtek. >
W magazynie 54.00 zł51.00 zł Od 2 szt.
Pytanie:

Informacja o produkcie zostanie dodana automatycznie