Poleć znajomemu

Stoisko i otwieracz do jajek miękko Cregg

Cregg pozwoli Wam w delikatny sposób dostać się do smacznego żółtka. Koniec z brutalnymi zmaganiami z nożem. Cregg otworzy Wasze jajko precyzyjnie a równoczwśnie z elegancją.
Producent: Brainstream
Kod: A000984
Dostępność: W magazynie
Cena
Taniej od 2 szt.: 26.00 zł
Twoja cena: 29.00 zł
Cena zmienia się automatycznie, w zależności od ilości sztuk
szt.

NA WEEKENDOWE ŚNIADANIE WE DWOJE

OBCINAK DO JAJEK, KIELISZEK NA JAJKA ORAZ PIERśCIEń OZDOBNY DO SERWETEK

        
Cregg wielofunkcyjny obcinak do jajek. Jest on, zwłaszcza z czasomierzem do gotowania jajek BeepEgg, nie tylko specjalnym śniadaniowym pomocnikiem dla Was, ale  także super prezentem dla Waszych bliskich i znajomych.
 
Cregg bardzo łatwo, szybko i dystyngowanie przygotuje jajko do spożycia. Nie nudzi Was klepanie łyżeczką i obieranie drobnych popękanych kawałeczków skorupki? Nie macie już miejsca w kuchni na przechowywanie kieliszków do jajek ? Mamy to, czego szukacie!!!
Cregg pozwoli Wam w delikatny sposób dostać się do smacznego żółtka. Koniec z brutalnymi zmaganiami z nożem. Cregg otworzy Wasze jajko precyzyjnie a równoczwśnie  z elegancją.
Chcecie otworzyć swoje jajko? Po prostu nasadźcie cregg tnącymi kółeczkami do dołu na czubek jajka.  Delikatnie pokręćcie w obu kierunkach a skorupka zostanie przecięta . Teraz wystarczy już tylko zdjąć nożem albo łyżeczką górną część z białkiem lub, jeśli chcecie, bez białka a jajko zostanie całe.
 

obieranie-jajek


Teraz wstępuje na scenę następna praktyczna strona Cregga. Wystarczy umieścić na nim otwarte jajko a w mgnieniu oka stanie się z niego przydatny kieliszek na jajka. Ale to jeszcze nie wszystko. Nasz Cregg może służyć Wam także jako pierścień ozdobny do serwtek, gdy chcecie nakryć do stołu. Naprawdę 3-w-1 !

obcinak-do-ugotowanych-jajek


 

Podobne pozycje

ROCK jajko BeepEgg z melodiami Deep Purple, Kiss i EuropeROCK jajko BeepEgg z melodiami Deep Purple, Kiss i Europe
Ostrożnie!!! Uważajcie, żeby nie zjeść tego jajka :-) >
W magazynie 92.00 zł83.00 zł Od 2 szt.
BeepEgg GOLD - luksusowy prezent na święta.BeepEgg GOLD - luksusowy prezent na święta.
Pokryte prawdziwym 24-karatowym złotem jest ponadto doskonale funkcjonalne i piękne prezent z probierz luksusu. >
W magazynie 130.00 zł110.00 zł Od 2 szt.
BeepEGG DISCO jajka z trzema przebojami dla młodych tancerzy – prezenty dla płci pięknej na urodziny oraz pod choinkę.BeepEGG DISCO jajka z trzema przebojami dla młodych tancerzy – prezenty dla płci pięknej na urodziny oraz pod choinkę.
Disko jajo do gotovania na na miękko, jajo na półtwardo i jajo na twardo. >
W magazynie 92.00 zł83.00 zł Od 2 szt.
Pytanie:

Informacja o produkcie zostanie dodana automatycznie