Poleć znajomemu
Pomysły na prezenty
Tramwaj zabawka z drewnia
Autobus Jelz zabawka z drewnia
Autobus zabawka z drewnia
 
Samolot zabawka z drewnia
Drewniane zabawki lokomotywy

Ciężarówka zabawka z drewna
Żuraw drewniane zabawki
Ciągnik zabawka z drewnia 
Ciągnik zabawka z drewnia

Zabawka ciężarówka stojak na długopisy
Zabawka ciężarówka stojak na długopisy

Od 1.2.2020 otwieramy nowy sklep z drewnianymi prezentami i zabawkami (eshop s drevenými darčekmi a hračkami ) z wygrawerowanym tekstem dla klientów słowackich w walucie €. Istnieje system obliczania ceny za wypalenie tekstu lub logo.

iShake - designerski i praktyczny prezent do kuchni .

Shaker iShake potrafi bardzo szybko zmieszać jajka na pyszny poranny omlet czy jajecznicę.
Producent: Brainstream
Kod: A000645
Dostępność: Nie jest na magazynie
Cena
Taniej od 2 szt.: 778.39 zł
Twoja cena: 778.39 zł
Cena zmienia się automatycznie, w zależności od ilości sztuk
szt.

Designerski i praktyczny prezent do kuchni   

Designerski i praktyczny ­– znakomity shaker iShake potrafi bardzo szybko zmieszać jajka na pyszny poranny omlet czy jajecznicę. Przy jego pomocy pozbędziecie się również lepiących się pozostałości powstających podczas mieszania jajek widelcem w misce lub kubku. Wystarczy rozbić 1-3 jajka do dolnej połówki shakera iShake, przykryć drugą połówką i –  energicznie potrząsając w rękach ­– z łatwością wymieszać. Krawędź dolnej połowy pojemnika idealnie nadaje się do rozbicia jajka, a dzięki wewnętrznemu kolcowi już w ciągu kilku sekund uzyskacie super jednolitą i puszystą masę na smaczny omlet. Do shakera można wrzucić także przyprawy, w tym sól i pieprz. Czyli macie już wszystko, co potrzeba!!!

Oczywiście iShake może mieć także inne zastosowania. Jest również idealny do przygotowywania dresingów albo sosów. Co zyskujecie dzięki iShake? Naprawdę szybkiego pomocnika przy przygotowywaniu smacznych śniadań, który eliminuje nieporządek, np. gdyby swych sił w kuchni chciały wypróbować wasze pociechy. Nie zwlekajcie i już dziś sprawcie sympatyczny prezent sobie lub swoim dobrym znajomym, którzy go docenią i każdego ranka będą o Was miło myśleć. Smacznego

Design iShake: HANSA Germany


iShake šekr, krásný dárek pro ženu do kuchyně.
Pytanie:

Informacja o produkcie zostanie dodana automatycznie