Poleć znajomemu
Pomysły na prezenty
Tramwaj zabawka z drewnia
Autobus Jelz zabawka z drewnia
Autobus zabawka z drewnia
 
Samolot zabawka z drewnia
Drewniane zabawki lokomotywy

Ciężarówka zabawka z drewna
Żuraw drewniane zabawki
Ciągnik zabawka z drewnia 
Ciągnik zabawka z drewnia

Zabawka ciężarówka stojak na długopisy
Zabawka ciężarówka stojak na długopisy

Od 1.2.2020 otwieramy nowy sklep z drewnianymi prezentami i zabawkami (eshop s drevenými darčekmi a hračkami ) z wygrawerowanym tekstem dla klientów słowackich w walucie €. Istnieje system obliczania ceny za wypalenie tekstu lub logo.

Igły do ​​grillowania na szpikulcu FireWire

Szpilka FireWire jest wyprodukowana ze specjalnej stali nierdzewnej z długim okresem użytkowania
Kod: A000782
Dostępność: W magazynie
Cena
Taniej od 2 szt.: 46.00 zł
Twoja cena: 49.00 zł
Cena zmienia się automatycznie, w zależności od ilości sztuk
szt.

FireWire® - BORN 2 GRILL

 

STAL. ŻAR. MIĘSO. – COŚ DLA PRAWDZIWYCH MĘŻCZYZN

Złamana szpilka, wióry i poparzone palce. Oto skutki uboczne grilowania. Ale nie ze szpilką FireWire®. Zawodowcy od grilla wpadli na pomysł rewolucyjnej szpilki do szaszłyków – FireWire®. Nareszcie powstał doskonały sprzęt domowy dla prawdziwych mężczyzn. FireWire® to pierwsza na świecie elastyczna szpilka na grilla, która zdobyła w USA wiele nagród*. Obecnie także na rynku europejskim odkryto innowacyjność giętkiej szpilki. FireWire® zyskała uznanie w TOP 10 w kategorii innowacji na niemieckich targach Gril i Ogród (spoga&gafa) 2010.

aktualności-szpikulec-do-szaszłykow 

MĘŻCZYŹNI TEŻ ROBIĄ NA DRUTACH

Szpilka FireWire® jest wyprodukowana ze specjalnej stali nierdzewnej z długim okresem użytkowania, mimo tego, że absorbuje znaczące dawki żaru. Wyglądem przypomina druty do robienia swetrów. Tyle że trochę bardziej nowoczesne i takie jakby bardziej dla mężczyzn.

Koniec szpilki jest idealnie wyprofilowany, tak aby z łatwością nadziać mięso i warzywa, a także obracać szpilkę w trakcie grilowania. Jeśli pozostawisz stalowy szpiukulec, tak aby zwisał swobodnie na brzegu grilla, szpilka pozostanie chłodna i FireWire® będzie można bezpiecznie obracać. Już nie potrzebujesz żadnych innych pomocników, tylko Ty, FireWire® i dobre mięso. Dzięki swej elastyczności FireWire® zawsze znajdzie swoje miejsce na grillu. Bez względu na to, czy grill jest mały, duży, graniasty czy okrągły.


Bezproblemowe marynowanie

Marynowanie jest teraz również łatwiejsze. Szpilkę FireWire® z nałożonym mięsem i warzywami zanurzamy w marynacie. Dzięki swojej elastyczności napełniona szpilka FireWire® łatwo zmieści się do miski. Specjalna stal nierdzewna gwarantuje zawsze wyśmienity smak, ponieważ nie wchodzi w reakcję z kwasami w marynacie. Oczywiście zapobiega to również korozji i umożliwia mycie w zmywarce do naczyń.


BORN 2GRILL - STWORZONA DO GRILOWANIA

Grilowanie jest teraz w modzie. Sezon grilowania zaczyna się wiosną wraz z pierwszymi ciepłymi promieniami słońca, a kończy przy gęsto opadających z drzew liściach jesieni. Grilować można wszędzie: w kuchni, ogrodzie, na podwórku, na plaży czy na wszystkich łąkach świata. Grilować można na różnych typach grillów: małych i dużych, kanciatsych i okrągłych. I właśnie dlatego najlepszym rozwiązaniem jest szpilka do szaszłyków, która dzięki swej giętkości znajdzie miejsce na każdym z tych typów grilla. Szaszłykiem ze szpilki o długości 70 cm naje się nawet najgłodniejszy mężczyzna. Tyle centymetrów to także wiele miejsca na zdrowe wegetariańskie dania – dla dbających o linię kobiet.

 Butelka wina jako przyjacielska wejściówka na następnego grilla? Idź z duchem czasu. Przynieś FireWire®. To idealny prezent na grilla z przyjaciółmi. Albo wyłącznie dla własnej, męskiej radości. Ale FireWire ® to przede wszystkim idealny sprzęt na grilla.

  

*Good Housekeeping Magazine, VIP AWARDS (wysoko innowacyjne produkty)

*The Gourmet Housewares Show, 2009 ZŁOTY ZWYCIĘZCA GOURMET (kategoria gadżety, wyposażenie kuchenne)

*spoga gafa Kolonia, BARBECUE PARK 2010, TOP 10 INNOVATION.

grillowanie-karkówki-na-szpikulce

grillowanie-warzywa

marynowanie-mięsa-do-grillu

szaszłyki-na-grilla.jpg

szpikulce-do-kiełbasek


 

 

Podobne pozycje

FireWire nierdzewna elastyczna szpilka do szaszłyków FireWire 1szt./75cm.FireWire nierdzewna elastyczna szpilka do szaszłyków FireWire 1szt./75cm.
Elastyczna szpilka do szaszłyków FireWire® to szpilka, która - w porównaniu ze zwykłą prostą szpilką - świetnie rozwiązuje wiele problemów podczas przygotowywania dań z grilla >
nie jest w magazynie 29.00 zł28.00 zł Od 2 szt.
Pytanie:

Informacja o produkcie zostanie dodana automatycznie