Poleć znajomemu
Pomysły na prezenty
Tramwaj zabawka z drewnia
Autobus Jelz zabawka z drewnia
Autobus zabawka z drewnia
 
Samolot zabawka z drewnia
Drewniane zabawki lokomotywy

Ciężarówka zabawka z drewna
Żuraw drewniane zabawki
Ciągnik zabawka z drewnia 
Ciągnik zabawka z drewnia

Zabawka ciężarówka stojak na długopisy
Zabawka ciężarówka stojak na długopisy

Od 1.2.2020 otwieramy nowy sklep z drewnianymi prezentami i zabawkami (eshop s drevenými darčekmi a hračkami ) z wygrawerowanym tekstem dla klientów słowackich w walucie €. Istnieje system obliczania ceny za wypalenie tekstu lub logo.

SET Deluxe Angel & Diabeł, DYSTYNGOWANY SPOSóB NA OTWIERANIE JAJEK

CD cregg & cregg jest wielofunkcyjnym obcinakiem do jajek, który służy również jako kieliszek na jajka oraz pierścień ozdobny do serwtek.
Producent: Brainstream
Kod: A000427
Dostępność: Nie jest na magazynie
Cena
Taniej od 2 szt.: 51.00 zł
Twoja cena: 54.00 zł
Cena zmienia się automatycznie, w zależności od ilości sztuk
szt.

NA WEEKENDOWE ŚNIADANIE WE DWOJE        

Cregg&cregg  zaprojektowany w czarnym i białym kolorze może spodobać się tym z Was, którzy lubią styl klasyczny. CD zawiera jeden czarny i jeden biały Cregg - wielofunkcyjny obcinak do jajek. Jest on, zwłaszcza z czasomierzem do gotowania jajek BeepEgg ® [Blegg & White], nie tylko specjalnym śniadaniowym pomocnikiem dla Was, ale  także super prezentem dla Waszych bliskich i znajomych.

OBCINAK DO JAJEK,  KIELISZEK NA JAJKA ORAZ PIERśCIEń OZDOBNY DO SERWETEK

Cregg bardzo łatwo, szybko i dystyngowanie przygotuje jajko do spożycia. Nie nudzi Was klepanie łyżeczką i obieranie drobnych popękanych kawałeczków skorópki? Nie macie już miejsca w kuchni na przechowywanie kieliszków do jajek ? Mamy to, czego szukacie!!!


DYSTYNGOWANY SPOSóB NA OTWIERANIE JAJEK

 

Cregg pozwoli Wam w delikatny sposób dostać się do smacznego żółtka. Koniec z brutalnymi zmaganiami z nożem. Cregg otworzy Wasze jajko precyzyjnie a równoczwśnie  z elegancją.

Chcecie otworzyć swoje jajko? Po prostu nasadźcie cregg tnącymi kółeczkami do dołu na czubek jajka. Delikatnie pokręćcie w obu kierunkach a skorupka zostanie przecięta . Teraz wystarczy już tylko zdjąć nożem albo łyżeczką górną część z białkiem lub, jeśli chcecie, bez białka a jajko zostanie całe.

Teraz wstępuje na scenę następna praktyczna strona Cregga. Wystarczy umieścić na nim otwarte jajko a w mgnieniu oka stanie się z niego przydatny kieliszek na jajka. Ale to jeszcze nie wszystko. Nasz Cregg może służyć Wam także jako pierścień ozdobny do serwtek, gdy chcecie


cregg-darky-na-vareni-vajicek

Podobne pozycje

ROCK jajowar do jajek BeepEgg z melodiami Deep Purple, Kiss i EuropeROCK jajowar do jajek BeepEgg z melodiami Deep Purple, Kiss i Europe
Ostrożnie!!! Uważajcie, żeby nie zjeść tego jajka :-) Kuchenka do jajek, minuta na gotowanie. jajowar >
W magazynie 95.00 zł83.00 zł Od 2 szt.
MOZART, BOCCHERINI, GRIEG Muzyka klasyczna w jajku BeepEggMOZART, BOCCHERINI, GRIEG Muzyka klasyczna w jajku BeepEgg
Dla miłośników muzyki poważnej wybraliśmy melodie wielkich mistrzów. Oni też z pewnością lubili jajka ugotowane „w sam raz“. >
W magazynie 92.00 zł83.00 zł Od 2 szt.
BeepEgg GOLD - luksusowy prezent na święta.BeepEgg GOLD - luksusowy prezent na święta.
Pokryte prawdziwym 24-karatowym złotem jest ponadto doskonale funkcjonalne i piękne prezent z probierz luksusu.Kuchenka do jajek, minuta na gotowanie >
W magazynie 129.90 zł110.00 zł Od 2 szt.
faq-otvirak-na-vajecne-skorapky-darky-do-kuchyne.pdf pobrania
Pytanie:

Informacja o produkcie zostanie dodana automatycznie